День Святого Миколая

8 груд. 2023
Цього року День Святого Миколая започатковане концертом під назвою «В український наш край іде святий Миколай», надав кожному присутньому масу позитивних вражень. Організатори Світлана Присяжна та Валентина Вербова, провели в нашому закладі захід, який пройшов неперевершено і яскраво. Гарні пісні, танці, подарували присутнім святковий настрій. Після музичного частування глядачів очікувала патріотична вистава. Святий Миколай, солоха, чорт, чортеня, поліцейський вразили своєю грою глядачів. Дітки дуже раділи цьому дню. А виступ директора Володимира Паїцького став важливим моментом святкового заходу. Він привітав усіх присутніх свята та висловив побажання, щоб кожна дитина продовжувала здобувати знання. А завершилося свято справжнім ласим десертом для малят. Учні школи отримали пакуночки з солодощами. Дорослі та діти щиро вдячні організаторам за цікаве казкове свято. Велика дяка Адміністрації школи, І особлива дяка депутату обласної ради Міщенку Валерію Петровичу за солодкі подарунки для дітей, спонсорам: ТОВ ХІМРЕЗЕРВ-КІРОВОГРАД, «ПРАТ ВИРОБНИЧЕ ДОГОВІРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" АСОЦІАЦІЯ «ПІВДЕННА», Бобринецьке відділення ОЩАДБАНКУ за солодощі, адже без їх допомоги свято було б неповним. Цей святковий день залишиться в пам'яті як свято, де кожна дитина відчула турботу, тепло та увагу дорослих. Отже, дива трапляються! І ми сподіваємось, що зимові свята, які ще попереду, принесуть всім нам багато радості та справжніх див!