День Збройних Сил України

9 груд. 2023
6 грудня, з метою патріотичного виховання молодого покоління та розширення знань учнів про героїв нашої Батьківщини, які захищали та захищають її від ворогів за незалежність нашої рідної Батьківщини, у стінах нашої школи відбулися спортивно-патріотичні змагання. Організатор цих змагань вчитель фізичної культури, Сергій Потапчук. Ведучі педагог-організатор, Світлана Присяжна та музичний керівник Валентина Вербова, розпочали спортивний захід українською патріотичною піснею у виконанні учнів нашої школи. Потім пролунав Державний гімн України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх Героїв, які загинули під час російсько-української війни. З вітальним словом звернувся до присутніх вчитель історії Олександр Пидоренко, і наголосив: “Поки є герої, що захищають мирне майбутнє наших дітей від брехливого і підступного ворога, ми обов’язково переможемо”. У спортивному залі школи зустрілися 2 команди учнів нашої школи. В цих змаганнях хлопці змагалися у силі, спритності, винахідливості, сміливості, відважності, і звісно ж, витривалості. Сергій Миколайович, доводить молоді, що лише завдяки спорту, руху, гарному настрою ми зможемо почуватися здоровими та щасливими. Були проведені конкурси: «Баскетболіст», «Попади в ціль», «Хокеїст», «Смуга перепон», «Згинання і розгинання рук», «Малюнок», «Перетягування каната». У запеклій боротьбі перемогу виборола команда «Сміливі», друге місце посіла команда «Мужні». Члени журі: Володимир Паїцький, Віра Савощук та Лариса Гура справедливо оцінювали конкурси змагань. Після змагань дітей пригостили солодощами. Хочеться, щоб таких днів було найбільше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб вони росли здоровими, сильними духом, щоб цінували братство і згоду.