Натхнення та творчість

9 груд. 2023
Зближаючись до часу свят, вихованці 8 класу нашого пансіону вирішили зануритися в атмосферу різдвяного дива, розпочавши оформлення своїх затишних спалень. З кольорового паперу, натхненням та творчістю вони створили неповторні гірлянди, маленькі ялиночки, сніжинки та інші прикраси, що зробили їхні кімнати справжнім різдвяним казковим світом. Вихователі Ірина Нікітюк, Ірина Бортко стали наставниками цього заходу. Завдяки їх майстер-класам діти отримали можливість розкрити свій творчий потенціал та виявити власні ідеї. Вихователі не просто надавали необхідні матеріали та інструменти, але й ділилися своїм досвідом та інсайтами щодо створення унікальних різдвяних прикрас. Однією з ключових частин оформлення стали гірлянди. Вихованці ретельно обирали кольори та форми, створюючи композиції, які відображають їхні індивідуальність та веселий дух. Маленькі ялиночки, виготовлені з паперу, стали відмінним доповненням, надаючи кімнатам особливий зимовий шарм. Сніжинки, розташовані на вікнах та стінах, додали кімнатам легкості та атмосфери казковості. Кожна прикраса виявилася витвором мистецтва, адже діти долучили своє власне бачення та тепло до кожного елементу. Новорічна атмосфера не тільки прикрасила кімнати вихованців, але й стала прекрасним способом зблизити їхні серця та створити спільний веселий настрій. Вихователі та діти відчули, як важливо об'єднати зусилля та створити щось чарівне та неповторне, особливо в цей святковий період. Результатом цього творчого заходу стала не лише краса прикрас, а й зростання командного духу, взаєморозуміння та радісних емоцій, які наповнили кожну кімнату нашого пансіону. Різдвяна чарівність розцвіла в серцях вихованців, нагадуючи про важливість об'єднання, тепла та взаємопідтримки в цей особливий період року.