У клубі вихідного дня «Забави снігом".

12 груд. 2023
У нашому освітньому закладі відбувся неймовірно яскравий та захопливий зимовий день. У клубі вихідного дня «Забави снігом», вихователі Тетяна Унтілова та Алла Карпова, разом із вихованцями 2 та 5 класів, занурились у світ веселих зимових розваг. Сніг – найкращий товариш дитинства. Діти не могли утримати себе від того, щоб доторкнутися до снігу, відчути його холод та легкість. Падання на сніг дарувало дітям радість, вони відчували, як сніг скрипить під ногами, і слухали, як весело ламаються сніжинки. Традиційні зимові розваги, ліплення снігових баб та веселий кульковий біг. Однією з основних дій стало ліплення снігових баб. Вихованці взялися за це завдання з великим захопленням, кожна снігова баба стала неповторним творінням, а кожен шар снігу викликав радість та сміх. Не менш захоплива стала і гра на кульках, зліплених зі снігу. Дітлахи весело каталися на цих кульках та фотографувалися, залишаючи незабутні моменти зимового відпочинку. Виховательський дует Тетяни Унтілової та Алли Карпової створив атмосферу тепла та неперевершених веселих емоцій. Їхня турбота та теплі слова допомагали вихованцям забутися в холоді зими та насолоджуватися кожною миттю. Забави снігом у Клубі вихідного дня стали не лише відмінним відпочинком для дітей, але й сприяли їхньому розвитку та спільному досвіду. Кожен момент став прекрасною пам'яттю, яка нагадає їм про яскравий та веселий зимовий день. Такий відпочинок, наповнений радістю та гомоном, залишить незабутні враження та стане ще однією яскравою сторінкою в альбомі їхнього дитинства.