Творчість на снігу

12 груд. 2023
В серці зими, коли природа вдягається в сріблясте покривало та повітря наповнюється свіжістю, вихователі та вихованці нашого закладу вирішують використати кожен момент, для веселих та незабутніх зимових розваг. Вихователь Віта Поскальнюк та вихованці 7 класу, також вирішили дати волю своїй творчості, намалювавши на снігу неймовірні шедеври, які стають тимчасовими витворами мистецтва, зробленими саме на природному полотні. Після цього веселого процесу діти переходять до наступного етапу – катання по снігу, яке наповнює зимовий день захопленням та радістю. Сміх, веселощі та заряд енергії – ось те, що супроводжує дітей, коли вони разом вирішують провести день під відкритим зимовим небом. Ліплення снігових баб стає неперевершеною традицією, яка дарує всім учасникам можливість виявити свою творчість та спільні уміння. Ще однією забавою є трусіння дерев зі снігом, що додає цьому зимовому дню елемент несподіваності та захоплення. Легкі торкання снігу дерев'яними гілочками перетворюють дерева в чарівницькі кришталеві деревця, які додають образу зимової краси та чарівності. Зимові розваги у нашому закладі стають святом, що запам'ятовується. Зимовий вікенд Віта Володимирівна, перетворила на чарівний світ, де діти вчаться не лише веселитися, а й цінувати кожен момент, який приносить радість та тепло серця.