Підтримка військових

15 груд. 2023
У нашій школі колектив активно долучається до підтримки військових, і цього разу знову вражає своєю великодушністю та турботою. Однак не обійшлася без внеску та допомоги підрозділу "Піксельних чарівниць"зі Швейна рота та учнів нашої школи. Майстриня Наталія Панченко разом з дітьми покроїли ремінно-плечові системи. Потім Наталія Миколаївна їх пошила Ці неперевершені речі не тільки відображають майстерність "Піксельних чарівниць", а й стають невіддільною частиною захисту для наших військових. Вчитель Ірина Ткаченко, разом з учнями школи власноруч виготовили окопні свічки – символ спільності та підтримки для тих, хто знаходиться в гарячій точці. Супи швидкого приготування передала вчитель Світлана Присяжна, також стали частиною цієї благородної справи, які тепер стануть смачним подарунком для тих, хто віддає своє життя заради нашої безпеки. Директор нашого закладу Володимир Паїцький, доставив посилку в магазин "Одяг з Європи", який підтримує ініціативи сприяння військовим. Завдяки їхній допомозі ці цінні вироби та страви потраплять безпосередньо до 57-ї бригади на східний напрямок. Підтримуємо воїнів і показуємо вдячність за їхню службу вітчизні.