Благодійна акція

16 груд. 2023
До нашого закладу завітали з благодійною акцією, представники Компанії Національного Інтернет-провайдера ТОВ «НПК» Хоум-Нет». Адміністрація школи, вчителі та учні гостинно прийняли гостей. Гості завітали до нас, приносячи із собою не лише матеріальні блага, але й неоціненні почуття підтримки та уваги до тих, хто потребує особливої уваги та турботи. Благодійники подарували кожному учневі комплекти постільної білизни, наповнені теплом та затишком. Крім того, сюрпризами для малят були іграшки, смаколики та свіжі фрукти, які розкрили великі посмішки на обличчях дітей. Однак взаємність не залишалася без відзначення. Діти, виразно вражені щедрістю гостей, вирішили віддячити їм за надану підтримку. Артистичний талант дітей проявився в сольних виступах, дуетах та ансамблевих виконаннях пісень та віршів. Щедрість і тепло серць наших благодійників створили атмосферу незабутнього свята для дітей та вчителів. Акція стала додатковим стимулом для дітей проявити свої таланти та висловити подяку за отримані дарунки. Ми, спільнота спеціальної школи, висловлюємо свою глибоку вдячність компанії "НПК Хоум-Нет" за їхню надзвичайну турботу та допомогу. Ваша людяність освітлює наші серця і надихає нас дарувати радість іншим. Бажаємо компанії подальших успіхів та надіємося на подібні зустрічі у майбутньому, щоб разом робити світ кращим для всіх. Дякуємо за вашу щедрість і тепло, які ви приносите в життя наших дітей!