Новий рік

20 груд. 2023
Новий рік – це завжди особливий час, наповнений очікуванням чогось нового та чарівного. Але для дітей це свято особливе, це час, коли серця їх наповнюються радістю, а очі світяться. У нашому закладі це свято не просто подія, а справжня феєрія, яка запам'ятовується на довго. Організатор Світлана Присяжна та музичний керівник Валентина Вербова, організували це казкове свято. Вони зібрали довкола себе команду вихователів, які разом вміють робити дітей щасливими. Готування до свята розпочалося заздалегідь. Діти з ретельністю готувалися до великого дня. В кожному класі атмосфера наповнювалася ароматом новорічних приготувань. Маленькі артисти вивчали вірші, навчались танців, співали пісні та малювали малюнки для участі в новорічних конкурсах. Свято відбулося у теплій та затишній атмосфері. Кожен клас готував свій музичний номер. Веселий вірш, танцювальний етюд та чуттєва пісня – це були подарунки від дітей для всіх гостей свята. Артисти вбирались у гарні костюми, які самі разом з вихователями створили. Директор нашого закладу Володимир Паїцький, своїм виступом не тільки підняв настрій дітям, а й нагадав про важливість навчання. "Навчання – це ключ до успіху ", – сказав він, закликаючи малечу завжди добре вчитися. Адміністрація школи також приєдналася до святкового заходу. Їх привітання та слова підтримки розчулили не тільки дітей, а і їхніх батьків. На завершення свята, завдяки підтримці Компанії Національного Інтернет-провайдера ТОВ «НПК» Хоум-Нет» та Бобринецького відділення ОЩАДБАНК, пригощали всіх присутніх дітей смаколиками, солодощами, дарували іграшки та книги. Це свято стало чарівним моментом, який залишиться в серцях дітей і дорослих. Воно не лише подарувало радість та веселий настрій, а й нагадало про те, як важливо об'єднуватися та дарувати один одному тепло та увагу в ці особливі дні. Нехай ця традиція живе довго і приносить радість кожному учаснику свята!