Поїздка до кінестетичного реабілітаційного центру "Hippos" місто Кропивницький.

21 груд. 2023
20 грудня, за сприяння Лілії Місюні, Центр денного перебування дітей, який функціонує на базі Бобринецької спеціальної школи КОР, у рамках проєкту, який реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з благодійним фондом «Безпечне майбутнє», здійснив поїздку до кінестетичного реабілітаційного центру "Hippos" місто Кропивницький. Діти вразливих категорій (з інвалідністю, діти-сироти, діти ВПО) отримали купу позитивних емоцій від живого спілкування з кроликами, козенятами, віслючком. Вони мали змогу погодувати власноруч тваринок контактного зоопарку. Але вершиною задоволення стало катання на конях, яке організували працівники Реабілітаційний центр "Hippos". Під веселу музику, дзвінкий дитячий сміх були отримані пакунки солодощів від Тігран Хачатрян. Дякуємо всім, хто подарував передріздвяне свято нашим дітям.