31 груд. 2023
Волонтерська ініціатива допомоги пораненим військовим завжди має велике значення. У нашій школі ця ініціатива стала традицією завдяки швейному підрозділу "Піксельних чарівниць" зі "Швейної роти". Вони знову вкотре надали допомогу пораненим Захисникам, відправивши важливий вантаж на Запорізький напрямок. Цього разу вони створили та відправили в шпиталі 12 кіберкофт, 5 кіберштанів та 9 флісових штанів. Бандажі для підтримки рук, 10 одиниць, які були покроєні вихованцями, а виготовили "Піксельні чарівниці". Ще 13 пар в'язаних шкарпеток з гудзиками додали відчуття тепла та зручності. Вихователі школи: Валентина Деревянченко, Ірина Нікітюк, Віта Поскальнюк та Ірина Бортко особисто в'язали шкарпетки. Інші вихователі, Алла Карпова, Тетяна Унтілова, Наталія Орза, пришивали гудзики. Нитки, необхідні для створення шкарпеток, готували вихованці 3, 7 та 8 класів спільно зі своїми вихователями. Колективна праця відображає дух співпраці та готовності допомагати тим, хто знаходиться в складних обставинах. Швейний підрозділ "Піксельні чарівниці" став важливим ланцюжком в системі допомоги пораненим військовим. Їхні теплі та стильні вироби надають не лише фізичний комфорт, але і психологічну підтримку. Кожна створена річ – це не просто предмет одягу, а й вияв людяності та турботи.