Разом до перемоги

4 січ. 2024
Колишній учень нашої школи, Анатолій, став на захист нашої країни. Він звернувся до колективу школи із проханням допомоги, дістати плитоноску. Зібравши кошти, працівники не лише придбали необхідне обладнання, а й вислали пакет дбайливості та підтримки. У цій посилці знаходяться: військові тактичні рукавички, плитоноска, звичайні та в'язані шкарпетки, солодощі та смаколики, а також обереги від керівника гуртка "Декоративно-ужиткового мистецтва" та гуртківців. Швейна майстерня «Піксельні чарівниці» підрозділ волонтерського руху «Швейна рота», виготовила 1 флісову кофту, 4 пари флісових шкарпеток, 2 балаклави та 2 головні убори. Цей вчинок демонструє не лише готовність шкільної громади підтримувати своїх колишніх учнів у важкі часи, але і виражає справжню турботу про тих, хто стоїть на захисті нашої країни. Спільні зусилля та любов до ближнього роблять свою справу в будівництві єдиної та сильної спільноти.