МІЙ РІДНИЙ КРАЙ У ЦЕНТРІ УКРАЇНИ

10 січ. 2024
10 січня з нагоди відзначення 85 річниці з дня утворення Кіровоградської області, у шкільній бібліотеці нашого закладу завідувачем бібліотеки, організована виставка літератури «Мій рідний край у центрі України». На виставці була представлена література та фотоальбоми, які розповідали про важливі етапи в розвитку нашого краю. "Кіровоградщина у дзеркалі часу" - так названо одне із видань, яке стало частиною експозиції. Книги розповідали про історію регіону, про сучасні досягнення, а також про видатних людей, які своєю діяльністю змінили обличчя Кіровоградщини. Для працівників школи було влаштовано обговорення цієї виставки дозволяючи їм глибше пізнати свій рідний край. Кожна сторінка книги стала своєрідною пам'яттю про минуле та невіддільною частиною сучасності, втілюючи в собі живу історію тих, хто колись жив і працював на цій благословенній землі. Виставка не лише відзначила історичну подію, а й надихнула на докладніше вивчення культурної спадщини Кіровоградської області, сприяючи збереженню та популяризації цінностей, які утверджують наше місце в історії.