4,5 день тижня здорового способу життя

3 лют. 2024
У сучасному світі, де політична нестабільність і воєнний стан можуть вражати наші життя, питання збереження здоров'я стає більш важливим, ніж будь-коли. Четвертий та п'ятий день тижня націлені на сприяння здоровому способу життя та безпеці життєдіяльності під час воєнного стану. Організатор заходу, Світлана Присяжна та музичний керівник Валентина Вербова, провели ряд заходів, спрямованих на збереження здоров'я та підтримку морального стану. Однією з головних ініціатив стала рухлива перерва, яку організувала Світлана Михайлівна. Під час цих перерв діти не тільки розім'яли свої тіла, а й зарядилися позитивною енергією. Музичний керівник Валентина Вербова, організувала перегляди мультфільмів та відеоматеріалів, а також провела відео гру та агітаційну руханку «В здоровому тілі-здоровий дух». Діти не тільки здобули нові знання про те, як зберігати своє здоров'я в умовах воєнного стану, а й отримали навички для ефективного реагування на стрес та напругу. Важливим елементом було також підкреслення значення психологічного здоров'я, яке може бути важливим чинником в умовах невпевненості та небезпеки.