Веселий та неповторний день народження в пансіоні нашої школи

3 лют. 2024
Веселий та неповторний день народження в пансіоні нашої школи став незабутнім для учнів 1 та 6 класів. Спеціально для юного іменинника, вихователь Вікторія Головйова приготувала справжнє святкування, яке наповнило приміщення позитивом, веселим настроєм та невимушеною радістю. Заходячи в пансіон, вже відчувалася атмосфера свята. З усіх куточків лунали гомін та сміх дітей, а запах солодощів робив атмосферу ще приємнішою. Святковий стіл був дивовижним – різноманіття солодощів, тістечок та фруктів було важко відірвати погляд від цього солодкого дива. Діти з нетерпінням ділилися своїми улюбленими ласощами та дарували одне одному радість. Свято в пансіоні виявилося чудовим способом об'єднати вихованців та створити теплу атмосферу дружніх стосунків.