Добро починається з нас.

8 лют. 2024
Неодноразово підрозділ «Швейної роти» «Піксельні чарівниці», колектив нашої школи, учнівський колектив та небайдужі жителі нашого міста допомагають нашим пораненим Захисникам. Цього разу на Херсонський та Миколаївські шпиталі благодійником Григорієм з села Возсіятське передали речі: подушечки адаптивні, бандажі для рук, спідню адаптивну білизну, в’язані адаптивні шкарпетки. Подушечки адаптивні кроїли діти нашої школи, шили бухгалтер Свято-Миколаївської церкви Тамара Василівна, а також жителька села Веселівка майстриня Оксана Малафей. Наповнювали подушечки та в’язали шкарпетки вихователі нашої школи. Холлофайбер (наповнювач подушечок) передав благодійник Григорій з с. Возсіятське. Завдяки таким людям ми об’ єдналися, щоб допомагати пораненим Захисникам. Добро починається з нас.