МИСТЕЦТВО ДЛЯ ДУШІ

12 лют. 2024
У сучасному світі, де технології надзвичайно швидко розвиваються, важливо не забувати про цінність освіти, мистецтва та культури. У нашому навчальному закладі, бібліотека стала справжнім центром культурних подій та розвитку талантів. Завідувачка бібліотеки, разом з талановитим учнем 6 класу, Артуром, організувала виставку художніх робіт. Артур це хлопець, який здивував не лише своїх однокласників, а й вчителів своїм винятковим талантом. У вільний від уроків час, він не тільки відвідував бібліотеку, але і працював над своїми малюнками. Його захоплення графікою, яку він вивчав за книгами з бібліотеки, зробило його роботи неймовірно виразними та оригінальними. Але талант Артура не обмежувався лише навчанням. Під час тривог, він виявив себе не тільки як творча особистість, але і як людина, що має велике серце. У бомбосховищі, під час тривог, він малював на стіні образ пса-патрона, що став символом співчуття та міцності духу під час випробувань. З кожною новою роботою Артур ставав все кращим. І саме завдяки цьому виявленому таланту, Оксана Юріївна, вирішила підтримати хлопця в подальшому навчанні та розвитку. Вона організовувала виставку його робіт і почала активно допомагати у збільшенні доступу до літератури та матеріалів, які допомагали б розвивати та вдосконалювати його творчий потенціал. Таким чином, в нашій школі мистецтво не тільки підтримується, а й активно розвивається. Бібліотека стала не просто місцем зберігання книг, а справжнім центром творчості та розвитку особистості.