22 лют. 2024
У кожного з нас є близьке й дороге це наша рідна мова. Вона не лише знаряддя спілкування, а й відображення культури, історії та традицій нашого народу. Відзначення Міжнародного дня рідної мови має важливе значення, адже це чудова нагода вшанувати та вивчити багатство та красу нашої мови. У нашій школі цьогорічне святкування Дня рідної мови було особливим завдяки заходам, організованим вчителем української мови і літератури, Оленою Корнієць. Олена Вікторівна, створила атмосферу цікавинки та зробила свято незабутнім для учнів. Головним заходом цього свята стала інтелектуальна гра квест, в якій взяли участь дві команди. Кожна з команд мала можливість випробувати свої знання та розумові здібності, відвідавши різні «станції» квесту. Завдання на кожній станції були цікавими та різноманітними, вони вимагали від учасників не лише знань української мови, а й творчого мислення та співпраці в команді. Завершальним етапом квесту стало завдання, яке вимагало від учасників висловити свої почуття та емоції стосовно рідної мови. Учасники мали визначити, за що саме вони люблять українську мову, та обґрунтувати свої відповіді. Ця частина гри виявилася емоційною, адже кожен учасник міг поділитися своїми особистими думками та переживаннями. Після завершення квесту вчитель української мови і літератури, Олена Корнієць, розповіла учням про історію Міжнародного дня рідної мови, а також поділилася легендою про виникнення мови. Ця інформація стала додатковим джерелом натхнення та пізнання для дітей, поглибивши їхнє розуміння та почуття приналежності до рідної мови. Завершуючи свято, Олена Вікторівна підкреслила, що українська мова – це не лише інструмент спілкування, а й частина нашої ідентичності, наша душа та наша пісня. Вона закликала учнів пишатися своєю мовою, вивчати її та берегти, як найбільшу скарбницю національної спадщини.