Міжнародний День рідної мови

22 лют. 2024
Міжнародний День рідної мови щороку відзначається з особливим теплом та любов'ю до мови, яка є нашим найближчим співрозмовником і зберігачем національної культури. У цьому році, вирішили відзначити цей день особливим чином, завдяки ініціативі нашого вихователя Вікторії Головйової та участі наших вихованців. Пані Вікторія, яка завжди старається знайти цікаві та корисні ідеї для розвитку наших дітей, запропонувала створити "Скриньку компліментів для рідної мови". Ця ідея здобула широку підтримку оскільки вона не лише сприяє підтримці української мови, а й виховує в дітях позитивне ставлення до мови та один до одного. Чим же так особливою є ця "Скринька компліментів для рідної мови"? Її суть полягає в тому, щоб кожен учасник нашої спільноти міг виразити свою вдячність, любов та підтримку через слова, написані на карточках. Діти та дорослі можуть залишати компліменти один одному, вказуючи на позитивні риси особистості, досягнення, вміння чи навички. Така ініціатива не лише підтримує позитивну атмосферу у нашому закладі, а й сприяє розвитку емоційного інтелекту, адже діти вчаться відкрито висловлювати свої почуття та сприймати позитивне в інших.