Відмова від паління

23 лют. 2024
Сьогодні, у нашому закладі освіти, вихователь Валерій Димура провів надзвичайно важливу лекцію для вихованців 9 та 10 класів на тему "Відмова від паління". Це була не просто зустріч, адже вона мала на меті не лише передати інформацію, а й надихнути молодь зробити свідомий вибір на користь здорового способу життя. Лекція Валерія Димури була насиченою інформацією та емоціями. Вона охоплювала статистичні дані про шкідливість паління для здоров'я, відгуки справжніх людей, які намагаються позбутися цієї залежності, а також практичні поради та стратегії, які можуть допомогти уникнути цієї шкідливої звички. Не менш важливою була активна участь учнів під час лекції. Вони ставили питання, висловлювали свої думки та ділилися власним досвідом. Це свідчить про те, що молодь цікавиться цією проблемою та готова активно працювати над її вирішенням. У цій лекції було багато не лише інформації, але й надії. Надії на те, що молодь нашої школи зрозуміє важливість здорового способу життя та прийме відповідальність за своє майбутнє. Нехай ця лекція стане лише початком великого руху у боротьбі з палінням і забезпечить здорове майбутнє для нашого покоління.