Лютий, що не закінчується вже 2 роки.

26 лют. 2024
24 лютого 2024 року в Україні виповнилося два роки з початку повномасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію нашої країни. Ця дата нагадує нам про важкі випробування, які переживає український народ, і про необхідність постійної пам'яті та підтримки тих, хто постраждав від цього конфлікту. У цей день вихователь Віта Поскальнюк разом з вихованцями 3.7,8 класів провела інформаційну годину-спомин під назвою "Лютий, що не закінчується вже 2 роки". Учасники заходу вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя заради миру та незалежності України, а також всіх мирних громадян, які стали жертвами цієї війни. Під час години-спомину діти згадали початок війни, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, висловили слова підтримки та визнання героїчного подвигу українських захисників. Вони також обговорили важливість миру і співчування всім, хто постраждав від цього конфлікту. Ця інформаційна година-спомин стала не лише можливістю вшанувати пам'ять жертв війни, а й важливим кроком у вихованні молодого покоління в дусі миру, толерантності та пам'яті про історичні події. Нехай кожен з нас пам'ятає про значення миру і робить усе можливе для його збереження.