Тиждень трудового навчання

2 бер. 2024
У нашому навчальному закладі відбувся тиждень трудового навчання, спрямований на вивчення різноманітних професій та безпеки на робочому місці. Вчителі методичного об’єднання відкрили учням нові горизонти й розкрили їхні таланти. На початку тижня учні мали можливість долучитися до презентації "Професії майбутнього", яку провів Олександр Доброштан. Він допоміг учням зрозуміти, які професії будуть актуальними у майбутньому та які навички потрібно розвивати. Майстер-класи стали справжнім відкриттям для багатьох. Людмила Парфьонова навчила пришивати гудзики, Ірина Ткаченко вчила виготовляти патріотичні вироби з поролону та відновлювати старі речі, а Олександр Пидоренко показав дітям майстер-клас «Нове життя старим речам», про ремонт взуття. Заходи також включали дидактичні ігри, що сприяли розвитку уяви та кмітливості учнів. Ірина Ткаченко організувала цікаві ігри, такі як "Пантоміма", "Вгадай слово" та "Хто так каже?", що дозволило учням краще ознайомитися з різноманітними професіями. Наталія Панченко разом з учнями розгадували загадки, кросворди. Провела захопливу вікторину. Потім пригощали дітей солодощами. Не можна забувати й про творчість. Конкурс малюнків "Професії сьогодення" дозволив учням висловити свої уявлення про різні професії через мистецтво. На завершення тижня ми не лише розважилися, а й підбили підсумки. Учні зрозуміли важливість безпеки на робочому місці та здобули нові знання про різні професії. Такі заходи не лише розвивають творчий потенціал учнів, але й формують у них усвідомлене ставлення до вибору майбутньої професії та безпечної роботи.