Вода – найбільше багатство на землі.

22 бер. 2024
22 березня, у нашому закладі, присвячено до всесвітнього дня води та охорони водних ресурсів, пройшов захопливий та пізнавальний екологічний захід "Вода – найбільше багатство на землі". Вчитель географії Лариса Гура взяла на себе проведення презентації для учнів школи, з метою узагальнення знань про воду та формування переконань про необхідність дбайливого ставлення до цього важливого ресурсу. Мета заходу була вельми амбітна та надзвичайно важлива це навчити дітей брати приклад відповідальності за користування водою, розвивати їхнє сприйняття щодо важливості збереження водних ресурсів та виховувати у них дбайливого ставлення до природи та навколишнього середовища. Захід, проведений Ларисою Гурою, став важливим кроком у формуванні екологічної свідомості та вихованні у дітей відповідального ставлення до водних ресурсів. Він надав їм можливість побачити воду не лише як ресурс для задоволення їхніх потреб, але і як важливий елемент життя на планеті Земля, який потребує нашої турботи та захисту.