ВІД ЗЕМЛІ ДО СЕРЦЯ

17 бер. 2024
У світі, де технологія вибивається вперед, і затишна зустріч з природою стає все рідшою, ініціативи, спрямовані на привернення уваги до екології та збереження природних ресурсів, мають особливе значення. І саме таким особливим виявився захід висадки квітів, організований вихователем Русланою Прач та її підопічними. "Ми живемо в епоху, коли діти занадто часто проводять час перед екранами гаджетів, втрачаючи зв'язок з реальним світом", - зауважує Руслана Прач. "Тому я вважаю, що важливо створити можливості для дітей бачити красу навколо себе, відчувати аромат квітів і зрозуміти важливість збереження природи". Вихованці з інтересом долучилися до заходу. Руслана Прач детально пояснила учням процес висадки та догляду за рослинами, наголосивши на важливості дбайливого ставлення до природи. Під час заходу учні в робочому порядку висаджували квіти на території шкільного саду, створюючи красиві квіткові клумби. Така спільна робота сприяє об'єднанню колективу та вихованню екологічної свідомості серед молоді.