ДИВИТИСЯ ВАЖКО, НЕ ДИВИТИСЯ - ЩЕ ВАЖЧЕ

17 бер. 2024
У школі завжди відбуваються події, які залишають свій слід в серцях учнів. І цього разу, навіть у складний час війни, організатор Світлана Присяжна – вирішила не зупинятися. Вона запропонувала для учнів школи показ фільму "Маріуполь: Невтрачена Надія". Це був перший крок до важливої місії – освітлення правди про війну, яка зачепила кожного українця. Показ "Маріуполь: Невтрачена Надія" в школі – це тільки перший крок у масштабній роботі з освіти нашої молоді про війну та її наслідки. Організатори Світлана Присяжна та музичний керівник Валентина Вербова, планують продовжувати показ документальних фільмів на цю тему, сподіваючись, що кожен українець побачить і почує правду про війну, і це перетворить їхнє розуміння на мир і співчуття. Таким чином, наша школа продовжує бути не лише місцем навчання, а й центром, де формується свідоме громадянство та моральні цінності. Ми віримо, що освічена молодь – це ключ до майбутнього без війни та насильства.