Учимось дружити

16 бер. 2024
У кожній дитячій душі є прагнення до дружби, до взаєморозуміння та підтримки. У світі, де технології здаються визначальними, але не завжди допомагають у встановленні особистих зв'язків, важливо навчати дітей цінностям дружби. Саме ці ідеї втілила у життя Вікторія Головйова, вихователь нашого закладу, під час проведення виховної години "Учимось дружити". Саме так, у нашій школі відбулася захоплива подія, яка об'єднала учнів 1 та 6 класів навколо важливої теми це дружби. Під керівництвом Вікторії Володимирівни, діти не лише розважилися, а й навчилися багато нового про те, як будувати та зберігати дружні стосунки.Нехай кожна виховна година буде кроком до щасливішого та дружнішого світу для всіх нас.