ЗАХОПЛИВА ПОДОРОЖ-ЕКСКУРСІЯ

23 квіт. 2024
22 квітня діти Бобринецької спеціальної школи, які відвідують Центр денного перебування місто Бобринець, що функціонує в межах проєкту «Швидке реагування» в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали в наслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом «Безпечне майбутнє», здійснили захопливу подорож-екскурсію до Дендропарку Кропивницький. Неймовірне різнобарв’я тюльпанів, гіацинтів і нарцисів просто заворожували, діти не могли відвести очей від такої краси, водночас слухаючи цікаві історії й легенди про квіти від екскурсовода. Із задоволенням милувалися пернатими жителями парку, величними павичами, фазанами та голубами. Окремий шквал емоцій діти отримали від катання на атракціонах, яке організували адміністратори Дендропарк Кропивницький. Дякуємо за години щастя для наших маленьких відвідувачів.