ТИЖДЕНЬ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ.

15 лют. 2021
З 15 по 19 лютого в школі проходив тиждень трудового навчання та технологій з теми "Я - презентую професію",спрямований на вибір професії.

Обрати свою професію ще в школі це означає закохатися в неї на все життя.
Професію швачки учениці засвоюють з зацікавленністю в майстернях нашої школи. Тут головне навчитися професійно володіти не тільки голкою і ножницями, а й мастерно строчити на швейній машині, яких у нас в школі не один десяток.
А щоб глибше пізнати майстерність швачки, ми відвідали швейне місцеве ательє. Там майстрині показали варіанти швейних машин, нові обладнання, можливість спеціального шиття на оверлоці та різні секрети майстерності швачки.
Дівчатка ж, на "Тижні трудового навчання" з захватом презентували свою майбутню улюблену професію - швачки.
Тиждень трудового навчання пройшов під гаслом
"З будь якою професією ти не пропадеш,
але з улюбленою ти будеш щасливим і успішним."
І майже кожен старшокласник залишився хоч з іскоркою любові, а дехто з остаточним вибором своєї майбутньої професії.
А закохатися в професію у нас є де,
це гарні оснащені майстерні швейної, взуттєвої, столярної, слюсарної справ. Кабінети "Квітникарства" , "Сільськогосподарської праці", "Соціально побутової орієнтації", а також вчителі - професійні фахівці, які з любов'ю дають знання учням в нашій спеціальній школі.

.В рамках тижня вчителями Присяжною С.М.,КорнієцьО.В.та ПанченкоН.М. були проведені відкриті уроки з теми"Декорування подушки","Три види декоративних робіт українського народного мистецтва".

Вчителі столярної та слюсарної справи:Тоток А.Л.та Басараб О.В.провели для учнів початкових класів майстер класи з виготовлення молотка та ручки для нього.А вчитель взуттевої справи Пидоренко О.М зробив екскурс у професію чоботаря.

Педагоги Ткаченко І.В., ДоброштанО.В.Присяжна С.М. ознайомили здобувачів освіти із професіями пов"язаними із с/г працею та дизайном(агроном,садівник,квітникар,озеленювач,ландшафтний дизайнер.