Майстер-клас із виготовлення орігамі

19 лист. 2023
У затишному пансіоні нашого закладу не лише надається високоякісний педагогічний процес, але й створюються умови для творчого розвитку учнів. Один із важливих елементів цього середовища це Клуб вихідного дня. На цьому тижні Вікторія Головйова разом з учнями 1 та 6 класів влаштувала цікавий майстер-клас із виготовлення оригамі із паперу. Задача не лише полягала в тому, щоб розвивати моторику дитячих ручок, але й стимулювати творчий потенціал маленьких учасників. Діти з захопленням виготовляли різноманітні фігурки з кольорового паперу, вчились точності та концентрації, а також розвивали свою уяву та творчий підхід до рішення завдань. "Такі моменти не лише розширюють знання дітей, але й сприяють їхньому загальному розвитку", - зауважує вихователь. "Вони вчаться спільно працювати, вирішувати творчі завдання, а головне розкривають свій внутрішній світ та унікальність". Клуб Вихідного Дня в пансіоні це не просто місце відпочинку для дітей, але і лабораторія для розвитку їхнього творчого потенціалу. Тут кожен знайде щось цікаве та корисне для себе, а дитячий сміх і радість стануть найкращими підтвердженнями успішної роботи цього особливого закладу.