Міжнародний чоловічий день

19 лист. 2023
19 листопада відзначається Міжнародний чоловічий день, свято, присвячене представникам сильної половини людства. У нашому закладі це свято взяло новий оберт завдяки ініціативі вихователів Алли Карпової та Тетяни Унтілової, які організували захопливі змагання у клубі вихідного дня. Цього разу на захід було запрошено дві команди: "Мужики" та "Чотири богатирі". Кожна команда об'єднала хлопців, створюючи дружню та конкурентну атмосферу. Спочатку відбувся конкурс капітанів, де кожен учасник довів свою лідерську врівноваженість та вміння об'єднувати команду. Потім на черзі були цікаві конкурси, які показали всі різні аспекти чоловічої сили та чутливості. Один із них, армреслінг, вимагав від хлопців не лише фізичної сили, але і стратегічного мислення. Потім біг з перешкодою та стрибки на двох ногах. Спритність та вихованість проявили в конкурсі "Скажи ласкаве слово до дівчини", де вони демонстрували своє вміння бути уважними та галантними. Допомога дівчині та турбота про неї виявились ключовими у конкурсах "Допоможи дівчині, де брали на руки проявляли турботу". Ще одним етапом був конкурс "Впізнай однокласницю", де хлопці закривали очі та визначали свою однокласницю за дотиком. Наприкінці змагань учні 2 та 5 класів організували конкурс малюнків, де діти могли висловити свої творчі здібності та розкрити своє бачення чоловічості. Заходи, проведені в клубі вихідного дня, зробили цей день незабутнім для усіх учасників та свідків цього захопливого свята.