Допомога пораненим Захисникам

2 груд. 2023
У нашій школі є цінності, які втілені в найкращому вигляді через надзвичайні дії вихователів та учнів, які разом допомагають тим, хто потребує підтримки. Одним із найяскравіших прикладів стало в’язання кібершкарпеток на гудзиках, які стали справжнім теплим подарунком для поранених воїнів. Виховательський колектив, представлений Валентиною Деревянченко, Іриною Нікітюк, Іриною Бортко, та Вітою Поскальнюк, вирішив використати ресурси, які вже були в їхніх руках. Старі речі, які діти розпустили, виявилися відмінним матеріалом для створення теплих шкарпеток на гудзиках. В результаті цієї спільної роботи було створено 13 пар гарних кібершкарпеток, які стали частиною допомоги для воїнів у шпиталь Запорізького напрямку. Іншим важливим аспектом роботи наших маленьких благодійників стало збирання та висушування лікарських трав улітку. Діти активно взялися за цей процес, навчаючись природного циклу росту та користі від рослин. Після великої підготовки 15 пакунків чаю з лікарських трав були передані нашим пораненим Захисникам. Арттерапія дитячими малюнками виявилася ще однією потужною складовою нашої благодійної ініціативи. Вихователь Руслана Прач передала всі зібрані матеріали до шпиталю, вклавши в це завдання свою турботу. Ця благодійна ініціатива в нашому закладі стала не лише проєктом допомоги, але й освітнім досвідом для дітей, що формує у них важливі цінності та розвиває відповідальність перед суспільством.